Informace pro žadatele k dotačnímu programu 3.a. - příjem dokladů prokazujících nárok na dotaci pro rok 2021

InfoDotaceNárodní dotaceZemědělství, potravinářství, poradenství vloženo: 01. 10. 2021


V Praze dne 1. října 2021 - Na Portálu farmáře SZIF je pro žadatele spuštěn příjem dokladů prokazujících nárok na dotaci na dotační program 3.a. pro rok 2021.
Příjem dokladů prokazujících nárok na dotaci bude probíhat v termínu od 1. 10. 2021 do 15. 10. 2021.

Na Portálu Farmáře SZIF → vpravo nahoře Nová podání → ikona Národní dotace → vlevo dole Soubory ke stažení → složka 3.a. → složka Příručky → je k dispozici příručka pro žadatele k podání dokladů prokazujících nárok na dotaci k DP 3.a.
Příručka je také k dispozici na webových stránkách SZIF (www.szif.cz) → SZIF POSKYTUJE → Národní dotace → Národní dotace → Dotační programy → 3.a. → KE STAŽENÍ → Příručky.
Při dokladů prokazujících nárok na dotaci je nutné postupovat následovně:
1. krok - vyplnění Aplikace pro přípravu daňových a účetních dokladů
2. krok - podání dokladů prokazujících nárok na dotaci


1. krok - vyplnění Aplikace pro přípravu daňových a účetních dokladů
- Portál farmáře SZIF → vpravo nahoře Nová podání → ikona Aplikace pro přípravu daňových a účetních dokladů → Výběr dotačního programu pro přípravu daňových a účetních dokladů pro rok 2021 → ikona s dotačním programem 3.a.
- Pro každý uplatňovaný doklad musí být v aplikaci vyplněny požadované údaje (aktivní/bílá pole) a vložen sken příslušného dokladu a dokladu o úhradě. Pole pro vyplnění údajů z dokladu se zobrazí po kliknutí na ikonu "+ Přidat nový“. Pole nad tabulkou jsou určeny pro filtrování již vyplněných dokladů.


2. krok - podání dokladů prokazujících nárok na dotaci
- Doklady prokazující nárok na dotaci se podávají na Portálu farmáře SZIF → vpravo nahoře Nová podání → ikona Doklady prokazující nárok na dotaci → Rok 2021 → ikona s dotačním programem 3.a.
- Vyplněný formulář Prokázání nároku na dotaci musí žadatel uložit do svého PC ve formátu PDF a následně nahrát na Portál farmáře SZIF.
V případě, že žadatel nepoužil biologickou ochranu rostlin ze závažného důvodu, musí v termínu od 1. 10. 2021 do 15. 10. 2021 doložit Potvrzení ÚKZÚZ o nepoužití biologické ochrany rostlin v rámci podání dokladů prokazujících nárok na dotaci. Potvrzení ÚKZÚZ o nepoužití biologické ochrany rostlin musí žadatel doložit pro každou plodinu, kterou ve stávajícím 5letém závazku uvedl do žádosti, pokud u dané plodiny nepoužil biologickou ochranu rostlin. Na Potvrzení ÚKZÚZ o nepoužití biologické ochrany rostlin musí být daná plodina uvedena.

logo Agrární komora ČR

Delegáti 29. sněmu, zvolili nového prezidenta Agrární komory ČR,
Ing. Jana Doležala více zde


Odebírejte e-mailem denní nebo týdenní přehled zveřejněných zpráv.

czech-agro-komodite.cz

Pro dnešní den není žádná anketa definována.
Nová anketa se připravuje.

Praha Liberecký Olomoucký Zlínský Plzeňský Ústecký Karlovarský Moravskoslezský Středočeský Vysočina Pardubický Kralovehradecký Jihočeský Jihomoravský

AGRÁRNÍ KOMORA V KRAJÍCH

Praha | Středočeský | Plzeňský | Jihočeský | Karlovarský | Ústecký | Liberecký | Královéhradecký | Pardubický | Vysočina | Jihomoravský | Zlínský | Olomoucký | Moravskoslezský

Reklama zavřít
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

IČO: 47674768
DIČ: CZ47674768
datová schránka: guzadjj


  +420 296 411 180
  sekretariat@akcr.cz
  Mapa jak k nám

Ochrana osobních údajů

Agrární komora České republiky podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko. Creative Commons License. Tiskové a elektronické šíření informací z webových stránek Agrární komory České republiky je možné pouze s uvedením zdroje. Copyright © 2005-6 Agrární komora České republiky Creative Commons License

Copyright © 2010-2021 - AK ČR | vyroba-www.cz